Reich Gyula

2013-06-11

Hazai vizeken

Magyarországon sokan abban a közkeletű tévedésben élünk, hogy rengeteg, jó minőségű víz áll a rendelkezésünkre. Különösen árvizek idején gondoljuk, hogy még túl sok is kijut a […]
2014-01-20

Természetesen! Hasznosítható az esővíz?

Magyarországon az átlagos csapadékmennyiség 550 mm négyzetméterenként. Manapság nagyon sokat fizetünk a víz- és csatornahasználatért. A vízdíj azért olyan magas, mert a természetes vizeket bonyolult eljárásokkal […]